نظم و انضباط یک مهارت لازم برای فریلنسر ها

آبان ۲۳, ۱۳۹۹ تیم تلوتی خوب است بدانید 240 برای مطالعه 3 دقیقه زمان نیاز دارد

فریلنسر ها موفقیت خود را دنبال می کنند.

هر پروژه‌ای که شما آن را با موفقیت به پایان می رسانید می تواند تضمینی برای موفقیت در کار فریلنسرینگ و پروژه های بعدی شما باشد. به عبارتی هر مقاله ای که می نویسید ، هر پیشنهادی که فریلنسر قبول می کند و هر موفقیت دیگری که کسب می شود، تبدیل به سوختی می شود که فریلنسر را در ادامه کار به سمت موفقیت‌های بیشتر سوق می دهد. پیگیری پیشرفت شما نه تنها به عنوان انگیزه محسوب می‌شود بلکه به شما کمک می کند آن منتقد درونی را که شما را با دلهره پر می کند و شما را از وظیفه مورد نظر منحرف می کند غرق کنید.

راه هایی جهت نظم بخشیدن و موفقیت فریلنسر ها

  • حتی موفقیت‌های کوچکتر نیز ارزش تجلیل دارند. پیگیری پیشرفت های یک فریلنسر دست به دست هم می دهند و باعث ایجاد موفقیت های بزرگتر و جذب مشتریان بیشتر می شود. هنگامی که یک فریلنسر هر یک از عناصر پروژه خود را تکمیل می‌کند ، یک رضایت درونی به وجود می آید که ناشی از بررسی کار دیگری در لیست کارهای فریلنسر است.
  •  برنامه ریزی فریلنسر عملکرد آن را رقم می زند. همانطور که موفقیت ها را به دست می آورید، به سرعت متوجه می شوید که تمرکز بر روی کدام کارها آسان‌تر یا دشوارتر است. تکمیل کار به طور موثر باعث می شود تا شما زمان بیشتری برای کارهای مختلف و مورد علاقه داشته باشید.
  • می توانید روی آنچه مهم است و مهارت دارید تمرکز کنید. گاهی اوقات این خود شغل است که باعث حواس پرتی واقعی می شود و اگر این کار باعث هدر رفتن انرژی شما می شود ، این امر می تواند نشانه‌ای باشد برای اینکه یک فریلنسر بیشتر بر روی پروژه هایی تمرکز کند که به آن علاقه دارد.
  • ماندن در کار به عنوان فریلنسر یا کار از راه دور می تواند چالش برانگیز باشد. اینکه هیچ مدیری بر روی کار های شما نظارت ندارد، مسئولیت بیشتری را به عهده شما می گذارد که در مورد نحوه گذراندن وقت خود مسئول باشید.
  • تا زمانی که از حواس‌پرتی خود آگاه باشید و بتوانید به صورت مثمر ثمر کار کنید ، هیچ دلیلی وجود ندارد که نتوانید مشکلات مدیریت زمان خود را در گرد و غبار جایی که متعلق به آن هستند، رها کنید. به یاد داشته باشید که باید برای ایجاد برنامه‌ای که بتواند از پروژه های شما پشتیبانی کند و از وقت شما به بهترین شکل استفاده کند، وقت بگذارید و همیشه تشخیص دهید بهترین زمان برای انجام کارها کدام است.

تلوتی(Telewoti) یک بستر بازاریابی آنلاین است که فریلسنر ها و کارفرمایان می توانند با ثبت نام در آن و دریافت و ارائه پروژه برای خود کسب درآمد کنند. همچنین می تواند برای مطالعه درباره مزیت و معایب فریلنسرینگ در این صفحه بخوانید.

یک پاسخ ارسال کنید